Nasi trzecio- i piątoklasiści udali się na wycieczki rowerowe, wraz ze swoimi wychowawcami. Kierownikiem obu wypraw był nasz niezawodny Pan Maciek Tuzimek, który rozplanował trasy i bezpiecznie poprowadził naszych uczniów do celu i z powrotem.
To były fantastyczne przygody!
Już planujemy kolejne wyprawy w przyszłym roku!
Zapraszamy na krótką fotorelację z obu wycieczek.
Klasa 3:












Klasa 5:











