Nasi trzecio- i piątoklasiści udali się na wycieczki rowerowe, wraz ze swoimi wychowawcami. Kierownikiem obu wypraw był nasz niezawodny Pan Maciek Tuzimek, który rozplanował trasy i bezpiecznie poprowadził naszych uczniów do celu i z powrotem.

To były fantastyczne przygody!

Już planujemy kolejne wyprawy w przyszłym roku!

Zapraszamy na krótką fotorelację z obu wycieczek.

Klasa 3:

Klasa 5: